Právě teď slevy až -70%!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 300 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

Zubní kartáčky a ústní hygiena

(129 produktů)
Chcete mít zářivý úsměv? Bílé zuby bez kazů a bolestí a zdravé dásně? Na běžném trhu najdete celou řadu výrobků, které Vám toto zajistí. Zubní kartáčky nejrůznějších tvarů a barev vyrobené z plastu, zubní pasty s umělými pěnidly a bělidly nebo mezizubní kartáčky, které po dosloužení znečišťují moře a oceány. Že to takhle nechcete? Máme pro Vás dobrou zprávu. Na Ferwer totiž naleznete ekologické, udržitelné a zdravé alternativy ke všem výše zmíněným výrobkům. A dokonce i něco navíc!

Základem zubní hygieny je správný zubní kartáček. Vybrat si můžete z bambusových , který můžete na konci jeho životnosti směle hodit do kompostu, kde se úplně rozloží. Vyzkoušet můžete také kartáčky z rostlinných materiálů s vyměnitelnými hlavicemi, které nejenže šetří množství Vašeho odpadu, ale jsou vyrobeny za použití minimálního množství zdrojů. A pro naprosté ekologické nadšence tu máme kartáčky z rostliny salvadora perská . Jedná se o části tohoto keře, jehož šťáva a v ní obsažené přírodní látky spolu se strukturou dřeva dokážou naše zuby kvalitně a šetrně vyčistit bez použití pasty.

Na Ferwer najdete přírodní zubní pasty, které se používají stejně jako ty běžné konvenční, jejich alternativou, která nemá plastový obal a potěší tak ty, kteří se snaží redukovat množství svého dopadu, jsou zubní prášky či tuhá zubní pasta Lamazuna .

Péči o své zuby a ústní dutinu můžete doplnit také zubní nití a ústní vodou . Vše z přírodních surovin šetrných k Vašemu zdraví i životnímu prostředí.


Yoni Indikátor zubního plaku 6ks
49 KčProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Casa Organica (Tierra Verde)        Catz&Dogz (Tierra Verde)        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Gaia Cup (Tierra Verde)        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Mama Natura (Tierra Verde)        Midori        More Joy        Mulieres        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Radico        rCUP/Circular Cup        Re-Sack        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Vegetology        Watersavers        Wave        Yellow&Blue (Tierra Verde)        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top