Právě teď slevy až -70%!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 300 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

Intimní hygienické potřeby

(109 produktů)
Především ženy najdou v kategorii intimních potřeb vše, co potřebují pro ženskou hygienu, a to jak v období menstruace, tak mimo ni. Nejintimnější partie Vašeho těla si přece zaslouží šetrnou a jemnou péči, vyrobenou výhradně z přírodních surovin a nezatěžující Vaše zdraví ani životní prostředí.

Na Ferwer najdete celou řadu menstruačních pomůcek jako alternativu k běžným vložkám a tamponům, které obsahují chemické látky, bělidla a mikroplasty. Vyzkoušejte vložky a tampony z organické bavlny , které nejsou chemicky bělené, menstruační kalíšky , které Vám vydrží několik let a ušetří tak mnoho odpadu, látkové pratelné vložky nebo pohodlné menstruační kalhotky . Vyberte si, která z možností Vám nejvíce vyhovuje nebo je kombinujte. I období menstruace můžete prožívat v klidu, bez nepohodlí, zdravě a bez zbytečných odpadů. Pro běžnou denní péči o Vaše intimní partie použijte například gel pro intimní hygienu s výtažky z heřmánku, který má jemné pečující a zklidňující účinky.

Zapomenout nesmíme ani na láskyplné chvíle ve dvou. Ty Vám zpříjemní přírodní lubrikační gely a masážní oleje. Pocit bezpečí a jistoty pak získáte díky celé řadě typů veganských kondomů Fair Squared , které jsou vyrobeny z přírodního latexu vypěstovaného v Indii dle principů Fair Trade, které zajišťují bezpečné a spravedlivé prostředí pro pracovníky, kteří se na výrobě podílí.


Novinka Einhorn Kondomy STANDARD -
199 Kč

Novinka Einhorn Kondomy STANDARD -
199 Kč

Novinka Einhorn Kondomy STANDARD -
199 Kč

Novinka Einhorn Kondomy STANDARD -
199 Kč

Novinka Einhorn Kondomy STANDARD -
199 Kč

Novinka Einhorn Kondomy STANDARD -
199 Kč

Novinka Einhorn Slipové vložky (24 ks)
119 Kč

Yoni Provázek k Yoni vajíčku
99 Kč

Yoni Yoni Vajíčka set Jadeit
2 222 Kč

Yoni Yoni Vajíčka set Obsidián
2 222 Kč

Yoni Yoni Vajíčka set Ametystový
2 222 Kč

Yoni Yoni Vajíčka set Jaspisový
1 999 Kč

Yoni Yoni Vajíčko Ametyst
1 199 Kč

Yoni Yoni Vajíčko Jaspis
999 KčProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Casa Organica (Tierra Verde)        Catz&Dogz (Tierra Verde)        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Gaia Cup (Tierra Verde)        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Mama Natura (Tierra Verde)        Midori        More Joy        Mulieres        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Radico        rCUP/Circular Cup        Re-Sack        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Vegetology        Watersavers        Wave        Yellow&Blue (Tierra Verde)        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top