Limitovaná akce! Při nákupu nad 2000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 369 Kč zdarma! Při nákupu nad 3000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 599 Kč zdarma.
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(12 produktů)

Yuuki


Česká značka s veselým názvem Yuuki přináší (nejen) na Ferwer oblíbenou alternativu jednorázových menstruačních vložek a tamponů - menstruační kalíšek. Vyrobený je z lékařského silikonu a splňuje přísné zdravotní normy. Vybrat si můžete z několika velikostí, dvou tvrdostí a také ze dvou barev, kromě běžného průhledného kalíšku je totiž v nabídce i barevná verze Rainbow.

Používání menstruačních kalíšků Yuuki je zdravé a jednoduché, ale také ekonomicky výhodné. Vstřícná je i jejich pořizovací cena, ušetříte ale především náklady spojené s každoměsíčním nákupem hygienických pomůcek.

Kalíšek můžete doplnit také sterilizačním kelímkem, který Vám usnadní péči o něj. Odpadne totiž jeho vyváření na plotně, sterilizační kelímek s kalíškem je možné vložit do mikrovlnné trouby.

... více

TOP PRODUKTY

Yuuki Rainbow Menstruační kalíšek - malý Soft (měkčí) - včetně sterilizačního kelímku

Objem: MALÝ: 17,5 ml (po boční dírky) / 24 ml (po okraj); VELKÝ: 28 ml (po boční dírky) / 37 ...

599 Kč

Yuuki Rainbow Menstruační kalíšek - velký Soft (měkčí) - včetně sterilizačního kelímku

Objem: MALÝ: 17,5 ml (po boční dírky) / 24 ml (po okraj); VELKÝ: 28 ml (po boční dírky) / 37 ...

599 Kč

Yuuki Economic Menstruační kalíšek - malý Classic - jen samostatný kalíšek

Objem: MALÝ: 17,5 ml (po boční dírky) / 24 ml (po okraj); VELKÝ: 28 ml (po boční dírky) / 37 ...

299 KčProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top