Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(46 produktů)

You & Oil


V Litvě se zrodila značka kosmetiky You & Oil, a to na popud podnikavé matky čtyř dětí, která nebyla spokojená s nabídkou kvalitní přírodní kosmetiky na místním trhu. Zájem o aromaterapii přivedl tuto ženu jménem Biruté k vytvoření značky, které kombinuje sílu přírody s léčebnými aromaterapeutickými účinky. Její výrobky pracují na principu souladu rostlinných olejů a bioaktivních látek a esenciálních olejů. Společně podporují obnovu přirozených procesů v našem těle i návrat k našemu zdraví. V řadách výrobků You & Oil si vybere každý člen rodiny. Citlivé a jemné dětské pokožce je přizpůsobena řada výrobků s označením KIDS, které pomohou od kašle i s usínáním. Pro dospělé je určena řada You & Oil KI, ve které najdeme záchranu při bolestech hlavy či nepříjemné menstruaci. Obrátit se na bioaktivní směsi ale také můžeme pro posílení imunity či podporu koncentrace. Vybrat si také můžete z řady afrodiziakálních zubních past, které se nejen postarají o Vaši zubní dutiny, ale díky přidaným esenciálním olejům podpoří Vaši sexuální energii.

... více

TOP PRODUKTY

You & Oil KI Bioaktivní směs - Menstruace (5 ml) - uleví od bolesti

Objem: 5 ml. Podíl přírodních surovin: 100 %. Země původu: Litva. Materiál balení: Skleněná lahvička s plastovým uzávěrem a aplikátorem.

233 Kč

You & Oil KI Bioaktivní směs - Na štípance (5 ml) - zmírní svědění a otoky

Objem: 5 ml. Podíl přírodních surovin: 100 %. Země původu: Litva. Materiál balení: Skleněná lahvička s plastovým uzávěrem a aplikátorem.

165 Kč

You & Oil KIDS Bioaktivní směs pro děti - Dětská kolika (10 ml)

Objem: 10 ml. Podíl přírodních surovin: 100 %. Země původu: Litva. Složení: Prunus Amygdalus Dulcius Oil, Tocopherol, Carum Carvi Fruit Oil, Anthemis Nobilis Flower Oil, Limonene.

257 Kč

NovinkaKategorie
Top