Limitovaná akce! Při nákupu nad 2000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 369 Kč zdarma! Při nákupu nad 3000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 599 Kč zdarma.
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(22 produktů)

TIO


Nad výrobky značky TIO zajásají nejen Vaše zuby, ale také ekologická duše. Zakladateli značky jsou Benjamin Veck a Fabian Ghosal. Zatímco Benjamin se zabývá kreativní návrhy produktů a značek, Fabian vývojem produktů z rostlinných materiálů. Z jejich spolupráce vzešla značka TIO, která na trh přináší zubní kartáčky vyrobené z obnovitelných rostlinných materiálů, které jsou nejen praktické, ale také krásné. Vybrat si můžete ze dvou typů štětinek a z několika pastelových odstínů barev. Výhodou jsou vyměnitelné hlavice, když kartáček doslouží, nemusíte tedy rovnou měnit celý, stačí pouze jeho horní část. Ušetříte tím až 70% odpadu, díky trvanlivosti materiálů Vám totiž spodní část kartáčku vydrží skutečně dlouho. TIO chce inspirovat i větší výrobce k udržitelnosti, proto mezi jeho výrobky najdete také náhradní hlavice na elektrické kartáčky značky Oral-B.

Cílem značky není jen prevence vzniku plastového odpadu, ale také redukce jeho množství, které už se v životním prostředí vyskytuje. I vy tedy koupí kartáčku podporujete projekt The Ocean Cleanup, který pracuje na odstraňování plastového odpadu ze světových moří a oceánů.

... více

TOP PRODUKTY

TIO Zubní kartáček (ultra soft) - ledovcově modrá - vyrobený z rostlin

Materiál: rukojeť: bio polyethylen z cukrové třtiny, hlava: dřevěná vlákna s FSC certifikací ...

135 Kč

TIO Zubní kartáček (ultra soft) - tyrkysově zelená - vyrobený z rostlin

Materiál: rukojeť: bio polyethylen z cukrové třtiny, hlava: dřevěná vlákna s FSC certifikací ...

135 Kč

TIO Zubní kartáček (ultra soft) - korálově růžová - vyrobený z rostlin

Materiál: rukojeť: bio polyethylen z cukrové třtiny, hlava: dřevěná vlákna s FSC certifikací ...

135 KčProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top