Právě teď slevy až -70%!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 300 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(52 produktů)

The Greatest Candle in the World


Skupinka mladých surferů, jezdců na vlnách, stojí za vznikem značky The Greatest Candle in the World. Na konci vodních radovánek si všímali, že je na jejich kůži slabý olejový film. Zjistili, že je způsobem kuchyňskými oleji, které se dostávají do oceánu kvůli nedostatečným čistícím procesům. Rozhodli se, že se pokusí kontaminaci vod zbytky olejů omezit a dlouholetým vývojem ve spolupráci s odbornými společnostmi vytvořili technologii Oil2Wax, která použité rostlinné oleje přeměňuje na vosk.

A právě z olejů odebíraných z restauračních zařízeních je vyrobený vosk, z něhož firma vyrábí “nejlepší svíčky na světě”, což je doslovný překlad anglického názvu značky. Svíčky nádherně voní díky přidaným esenciálním olejům. K dispozici je nepřeberné množství mírných i výrazných vůní, jako třeba jablečná či jasmínová. Vybírat můžete ze svíček ve matném či černém skle, ale také v plechu. Zakoupit si můžete také sadu na výrobu svíček a z vlastních olejů si svíčku vyrobit sami doma.

Prodávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Casa Organica (Tierra Verde)        Catz&Dogz (Tierra Verde)        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Gaia Cup (Tierra Verde)        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Mama Natura (Tierra Verde)        Midori        More Joy        Mulieres        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Radico        rCUP/Circular Cup        Re-Sack        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Vegetology        Watersavers        Wave        Yellow&Blue (Tierra Verde)        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top