Limitovaná akce! Při nákupu nad 2000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 369 Kč zdarma! Při nákupu nad 3000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 599 Kč zdarma.
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(2 produktů)

Snuggs


Za českou značkou Snuggs stojí dva mladí lidé. Linda a Tomáš. Jak sami říkají, věří ve spojení technologie a přirozenosti, baví je oba tyto světy a věří, že mohou existovat spolu. Jejich cílem je laskavost k sobě, druhým i k planetě. A právě proto na český trh přinesli menstruační kalhotky, aby ženám pomohli zpříjemnit období menstruace a snížili zátěž, kterou má odpad z jednorázových menstruačních pomůcek na životní prostředí. Za 10 let používání menstruačních kalhotek tak ušetříte nejen více než 10 kg odpadu, ale také 23 660 l vody a svou uhlíkovou stopu snížíte o 37 kg.

Nejen samotné používání menstruačních kalhotek Snuggs je udržitelné. Značka neustále pracuje na vývoji dalších materiálů, sleduje celý výrobní cyklus a dopad každé jeho části na životní prostředí, používá udržitelné materiály a zaměřuje se na podporu lokální výroby.

Kalhotky si můžete vybrat v několika typech podle velikosti, střihu i síly menstruace.

... více

TOP PRODUKTY

Snuggs Menstruační kalhotky - střední a slabá menstruace (XL)

Rozměry: XS: < 80 cm, S: 80 - 88 cm, M: 88 - 96 cm, L: 96 - 108 cm, XL: 108 - 112 cm, XXL: 112 cm .

749 Kč

Snuggs Menstruační kalhotky - střední a slabá menstruace (L)

Rozměry: XS: < 80 cm, S: 80 - 88 cm, M: 88 - 96 cm, L: 96 - 108 cm, XL: 108 - 112 cm, XXL: 112 cm .

749 KčProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top