Doprava zdarma nad 1500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(17 produktů)
Rychlý výběr velikosti:

SKFK


Oděvní značka SKFK o sobě prozradí všechno svým mottem: “Oblékněte se tak, jaká jste, jak se cítíte, jak žijete. Posilujte svou identitu, vyjádřete svou podstatu a starejte se o své okolí.” Důraz na originalitu, pohodlnost, etičnost a udržitelnost spojuje všechny produkty v nabídce této baskické společnosti. Původní značka Skunkfunk začínala jako konvenční, ale prošla postupnou proměnou. Ze svého názvu vypustila několik písmenek a ze své výroby konvenční látky, chemické prostředky nebo nevhodné pracovní podmínky. Momentálně značka nabízí eticky a udržitelně vyrobené oblečení z recyklovaných materiálů, organické bavlny nebo ekologického Tencelu. Zárukou, že svým nákupem skutečně podporujeme změnu, jsou certifikace GOTS a Fairtrade, které všechny výrobky SKFK nesou. V širokém sortimentu této značky na Ferwer objevíte sportovní i elegantní modely, kabáty, cardigany, svetry, kalhotky i trička. Všechny kousky mají líbivý jednoduchý design, jsou pohodlné a praktické.

... více

TOP PRODUKTY

SKFK Ihintza Women Dress Military Green

Pociťte pohodlí elegantních černobílých šatů SKFK Ihintza. Hravě poskládané geometrické pruhy zeštíhlují siluetu a áčkový střih podtrhne vaši ženskost.

2 999 Kč

900 Kč

SKFK Uguzne Women Dress Strawberry Pink

Zahalte se do pohodlí a zachyťte sluneční paprsky v šatech barvy šťavnatých jahod. Šaty Uguzne jsou vyrobeny ze 62 % z organické bavlny, 3 % z elastanu a 35 % z modalu.

2 399 Kč

720 Kč

SKFK Iradi Women Sweater Chilli Orange

Jemně tkaný svetřík ze 100% organické bavlny je ideální, aby vás zahřál na vaší procházce ...

1 799 Kč

540 Kč

-70%
SKFK Adaie
540 Kč 1 799 Kč

-70%
SKFK Betti
450 Kč 1 499 Kč

-70%
SKFK Aian Women Dress Navy
720 Kč 2 399 Kč

-70%

-70%

-70%Kategorie
Top