Limitovaná akce! Při nákupu nad 2000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 369 Kč zdarma! Při nákupu nad 3000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 599 Kč zdarma.
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(75 produktů)

Officina Naturae


Italská značka Officina Naturae je jednou z těch, které přináší do našich domácností taktřka kompletní portfolio eko drogerie a kosmetických výrobků pro osobní hygienu. Přípravky na praní, umývání nádobí ručně i v myčce, čištění povrchů, ale také opalovací kosmetika, vlasová kosmetika, deodoranty či mýdla, to vše tato značka nabízí ve vysoké kvalitě, z lokálních přírodních surovin, vyrobené udržitelně a s úctou k přírodě a jejím zdrojům.

Obaly výrobků značky Officina Naturae jsou vyrobeny z rozložitelného bioplastu. Množství obalů také snižuje možnost zakoupit velké balení ekodrogerie, která jsou nejen ekologická, ale také ekonomická. Čtyřlitrový kanystr mýdla na ruce ušetří velké množství obalu z malých lahviček, mýdlo si navíc můžete přelévat do nádob, které se Vám líbí a budou ladit k Vaší koupelně.

Značka také přináší speciální pánskou kolekci tuhých šamponů a mýdel, která si svým elegantním designem a jednoduchým použitím jistě získají srdce nejednoho mužského příznivce přírodní kosmetiky.

... více

TOP PRODUKTY

Officina Naturae Tekuté mýdlo na ruce Natú (200 ml)

Certifikáty: Mýdlo bylo schváleno Eco Bio Control C/002-17/IT/004Země původu: Vyrobeno v ItáliiPůvod ...

129 Kč

Officina Naturae Gel do myčky na nádobí (500 ml) - vysoce koncentrovaný

Objem: 500 mlCertifikáty: ICEA Eco DetergentPodíl přírodních surovin: min. 95 %Země původu: Vyrobeno v ItáliiPočet mycích dávek: 25Původ vůně: přírodníMateriál obalu: Recyklovatelný bioplast z cukrové třtinyCo s obaly: Prázdnou lahev recyklujte v kontejneru na plast.

199 Kč

Officina Naturae Tekuté mýdlo na ruce Natú (4 l)

Certifikáty: Mýdlo bylo schváleno Eco Bio Control C/002-17/IT/004Země původu: Vyrobeno v ItáliiPůvod ...

859 KčProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top