Limitovaná akce! Při nákupu nad 2000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 369 Kč zdarma! Při nákupu nad 3000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 599 Kč zdarma.
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(25 produktů)

Mulieres


Estonská značka Mulieres Vás zaujme na první pohled. Důvodem je originální řešení jejich obalů. Tekuté prostředky, jako je gel na praní či univerzální domácí čistič, jsou totiž zdánlivě zabaleny v kanystru z recyklovaného kartonu. To by samozřejmě nefungovalo samo, cílem je ale snížit množství obalového plastu, a tak je v pevném kanystru z recyklovaného kartonu už jenom lehký plastový sáček, který po použití můžete vhodit do žlutého kontejneru.

Zakladatele značky k jejímu vzniku vedla touha po netoxické domácnosti, v jejich nabídce tedy najdete prostředky na praní a úklid domácnosti, jako je prací gel nebo univerzální čistič. Všechny produkty jsou z čistě přírodních vysoce kvalitních ingrediencí a obsahují éterické oleje, díky kterým nádherně voní.

Kromě prostředků pro úklid domácnosti firma vyrábí také vonné svíčky, které do Vaší domácnosti přinesou dvojitou radost. Krásně vypadají a voní, ale jsou také šetrné k našemu zdraví i životnímu prostředí. Vyzkoušíte lesní vůni nebo svůj domov provoníte třeba perníkem?

... více

TOP PRODUKTY

Mulieres Koncentrovaný prací gel BIO (1,5 l) - svěží citrus

Objem: 1,5 l. Certifikáty: Natural Detergent made with Organic; Vegan Society. Podíl přírodních surovin: 99,97 %.

345 Kč

Mulieres Koncentrovaný prací gel BIO (1,5 l) - růžová zahrada

Objem: 1,5 l. Certifikáty: Natural Detergent made with Organic; Vegan Society. Podíl přírodních surovin: 99,97 %.

345 Kč

Mulieres Koncentrovaný prací gel BIO (1,5 l) - severský les

Objem: 1,5 l. Certifikáty: Natural Detergent made with Organic; Vegan Society. Podíl přírodních surovin: 99,97 %.

345 KčProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top