Právě teď slevy až -70%!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 300 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(25 produktů)

Mulieres


Estonská značka Mulieres Vás zaujme na první pohled. Důvodem je originální řešení jejich obalů. Tekuté prostředky, jako je gel na praní či univerzální domácí čistič, jsou totiž zdánlivě zabaleny v kanystru z recyklovaného kartonu. To by samozřejmě nefungovalo samo, cílem je ale snížit množství obalového plastu, a tak je v pevném kanystru z recyklovaného kartonu už jenom lehký plastový sáček, který po použití můžete vhodit do žlutého kontejneru.

Zakladatele značky k jejímu vzniku vedla touha po netoxické domácnosti, v jejich nabídce tedy najdete prostředky na praní a úklid domácnosti, jako je prací gel nebo univerzální čistič. Všechny produkty jsou z čistě přírodních vysoce kvalitních ingrediencí a obsahují éterické oleje, díky kterým nádherně voní.

Kromě prostředků pro úklid domácnosti firma vyrábí také vonné svíčky, které do Vaší domácnosti přinesou dvojitou radost. Krásně vypadají a voní, ale jsou také šetrné k našemu zdraví i životnímu prostředí. Vyzkoušíte lesní vůni nebo svůj domov provoníte třeba perníkem?

Prodávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Casa Organica (Tierra Verde)        Catz&Dogz (Tierra Verde)        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Gaia Cup (Tierra Verde)        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Mama Natura (Tierra Verde)        Midori        More Joy        Mulieres        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Radico        rCUP/Circular Cup        Re-Sack        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Vegetology        Watersavers        Wave        Yellow&Blue (Tierra Verde)        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top