Limitovaná akce! Při nákupu nad 2000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 369 Kč zdarma! Při nákupu nad 3000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 599 Kč zdarma.
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(2 produktů)

Made Sustained


Nadčasový a minimalistický design a udržitelnost při výrobě i používání, to jsou dvě charakteristiky, které v sobě spojují výrobky firmy Made Sustained. Na Ferwer si pořídíte lahev z borosilikátového skla s bambusovým víčkem, která vypadá elegantně, je funkční, skvěle těsní a ušetří velké množství jednorázových plastových lahví. Svou zero waste výbavu můžete také doplnit sadou nerezových brček, s nimiž budete hvězdou každého večírku i venkovního posezení s přáteli. Brčka jsou čtyři, proto se neváhejte rozdělit a inspirovat tak i další k udržitelnému způsobu života. Součástí sady je také kartáček, díky kterému zůstanou brčka čistá a zdravá.

Za značkou Made Sustained, stejně jako za značkou Re-Sack, stojí Sjoerd van der Helm. K výrobě udržitelných alternativ jednorázových výrobků, jako jsou plastové sáčky či brčka, ho inspirovala americká vláda, která v roce 2010 zakázala v Los Angeles plastové sáčky v obchodech a Sjoerd se rozhodl, že omezení jejich používání přinese i do Evropy.

... více

TOP PRODUKTY

Made Sustained Skleněná lahev Knight (0,55 l) - z odolného borosilikátového skla

Rozměry: Průměr 6,5 cm, výška 23 cm. Materiál: Tělo: borosilikátové sklo; víčko: bambus, plast, silikonové těsnění.

449 Kč

Made Sustained Sada nerezových brček s kartáčkem (4+1 ks)

Rozměry: Brčka: délka: 21,5 cm, průměr: 0,5 cm; délka kartáčku: 19 cm. Materiál: brčka: nerezová ocel 18/8 (304), kartáček: nerezová ocel + plastové štětinky.

339 KčProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top