Limitovaná akce! Při nákupu produktu Ben & Anna získáte 1x Ben & Anna Tuhý deodorant (60 g) - Indická mandarinka v hodnotě 199 Kč zdarma (1 na objednávku)
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(2 produktů)

Made Sustained


Nadčasový a minimalistický design a udržitelnost při výrobě i používání, to jsou dvě charakteristiky, které v sobě spojují výrobky firmy Made Sustained. Na Ferwer si pořídíte lahev z borosilikátového skla s bambusovým víčkem, která vypadá elegantně, je funkční, skvěle těsní a ušetří velké množství jednorázových plastových lahví. Svou zero waste výbavu můžete také doplnit sadou nerezových brček, s nimiž budete hvězdou každého večírku i venkovního posezení s přáteli. Brčka jsou čtyři, proto se neváhejte rozdělit a inspirovat tak i další k udržitelnému způsobu života. Součástí sady je také kartáček, díky kterému zůstanou brčka čistá a zdravá.

Za značkou Made Sustained, stejně jako za značkou Re-Sack, stojí Sjoerd van der Helm. K výrobě udržitelných alternativ jednorázových výrobků, jako jsou plastové sáčky či brčka, ho inspirovala americká vláda, která v roce 2010 zakázala v Los Angeles plastové sáčky v obchodech a Sjoerd se rozhodl, že omezení jejich používání přinese i do Evropy.

... víceProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top