Právě teď slevy až -70%!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 300 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(2 produktů)

Made Sustained


Nadčasový a minimalistický design a udržitelnost při výrobě i používání, to jsou dvě charakteristiky, které v sobě spojují výrobky firmy Made Sustained. Na Ferwer si pořídíte lahev z borosilikátového skla s bambusovým víčkem, která vypadá elegantně, je funkční, skvěle těsní a ušetří velké množství jednorázových plastových lahví. Svou zero waste výbavu můžete také doplnit sadou nerezových brček, s nimiž budete hvězdou každého večírku i venkovního posezení s přáteli. Brčka jsou čtyři, proto se neváhejte rozdělit a inspirovat tak i další k udržitelnému způsobu života. Součástí sady je také kartáček, díky kterému zůstanou brčka čistá a zdravá.

Za značkou Made Sustained, stejně jako za značkou Re-Sack, stojí Sjoerd van der Helm. K výrobě udržitelných alternativ jednorázových výrobků, jako jsou plastové sáčky či brčka, ho inspirovala americká vláda, která v roce 2010 zakázala v Los Angeles plastové sáčky v obchodech a Sjoerd se rozhodl, že omezení jejich používání přinese i do Evropy.

Prodávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Casa Organica (Tierra Verde)        Catz&Dogz (Tierra Verde)        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Gaia Cup (Tierra Verde)        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Mama Natura (Tierra Verde)        Midori        More Joy        Mulieres        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Radico        rCUP/Circular Cup        Re-Sack        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Vegetology        Watersavers        Wave        Yellow&Blue (Tierra Verde)        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top