Limitovaná akce! Při nákupu produktu Ben & Anna získáte 1x Ben & Anna Tuhý deodorant (60 g) - Indická mandarinka v hodnotě 199 Kč zdarma (1 na objednávku)
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(9 produktů)

Kongy


Pod značkou Kongy zakoupíte na Ferwer konjakovou houbičku pro péči o pleť i tělo. Tato zázračná houbička je ze 100% vyrobena z rostliny konyak, neboli zmijovce. Ten roste v Asii, ale také v Africe či Jižní Americe. Díky svému původu je houbička zcela biologicky rozložitelná, ale také velmi šetrná k citlivé pokožce. Společnost Kongy vyrábí své konjakové houbičky ručně v Jižní Koreji na ostrově Jeju.

Díky používání houbičky ušetříte velké množství odpadu z Vaší koupelny. Nejen jednorázových odličovacích tamponů či ubrousků, ale také obalů od kosmetických přípravků, jako jsou krémy, pleťové vody či mýdla. Použitím konjakové houbičky ve spojení s obyčejnou vodou totiž můžete svou pleť vyčistit, odlíčit i odmastit. Díky jemné struktuře houbička účinně odstraní zbytky kosmetických přípravků i odumřelé kožní buňky, čistí póry a díky obsahu minerálů a antioxidantů pleť vyživuje a opečovává.

... víceProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top