Limitovaná akce! Při nákupu produktu Ben & Anna získáte 1x Ben & Anna Tuhý deodorant (60 g) - Indická mandarinka v hodnotě 199 Kč zdarma (1 na objednávku)
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(28 produktů)

Kimmy Candles


Česká firma Kimmy Candles, která sídlí v Rakovníku, vyrábí ekologicky šetrné svíčky a aroma difuzéry. Logo této firmy je inspirováno starou čínskou mincí, která nosí svému majiteli štěstí a bohatství. I vy se budete cítit šťastnější s výrobky této firmy, za jejímž vznikem stojí Kim, která v počátcích veškerou činnost spojenou s výrobou i vedením firmy prováděla sama.

Svíčky Kimmy Candles jsou vyrobeny ze sojového vosku doplněného o příjemné vonné oleje. Jsou netoxické, neobsahují nebezpečné parabeny ani živočišné produkty, jsou tedy vhodné pro vegany. Vydrží hořet dlouho a potěšit se můžete také jejich originálním a jednoduchým designem. Skleněné dózičky s dřevěným víčkem nebo kovové kelímky se budou hodit do jakéhokoliv interiéru.

Pokud máte doma malé děti nebo domácího mazlíčka a mít v domě otevřený plamínek svíčky tak není příliš bezpečné, pak jsou pro Vás vhodnou volbou aroma difuzéry. Intenzitu vůně si řídíte sami počtem použitých tyčinek, které stačí jednou týdně otočit, aby vůně nezačala slábnout.

... víceProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top