Právě teď slevy až -70%!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 300 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(28 produktů)

Kimmy Candles


Česká firma Kimmy Candles, která sídlí v Rakovníku, vyrábí ekologicky šetrné svíčky a aroma difuzéry. Logo této firmy je inspirováno starou čínskou mincí, která nosí svému majiteli štěstí a bohatství. I vy se budete cítit šťastnější s výrobky této firmy, za jejímž vznikem stojí Kim, která v počátcích veškerou činnost spojenou s výrobou i vedením firmy prováděla sama.

Svíčky Kimmy Candles jsou vyrobeny ze sojového vosku doplněného o příjemné vonné oleje. Jsou netoxické, neobsahují nebezpečné parabeny ani živočišné produkty, jsou tedy vhodné pro vegany. Vydrží hořet dlouho a potěšit se můžete také jejich originálním a jednoduchým designem. Skleněné dózičky s dřevěným víčkem nebo kovové kelímky se budou hodit do jakéhokoliv interiéru.

Pokud máte doma malé děti nebo domácího mazlíčka a mít v domě otevřený plamínek svíčky tak není příliš bezpečné, pak jsou pro Vás vhodnou volbou aroma difuzéry. Intenzitu vůně si řídíte sami počtem použitých tyčinek, které stačí jednou týdně otočit, aby vůně nezačala slábnout.

Prodávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Casa Organica (Tierra Verde)        Catz&Dogz (Tierra Verde)        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Gaia Cup (Tierra Verde)        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Mama Natura (Tierra Verde)        Midori        More Joy        Mulieres        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Radico        rCUP/Circular Cup        Re-Sack        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Vegetology        Watersavers        Wave        Yellow&Blue (Tierra Verde)        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top