Právě teď slevy až -70%!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(25 produktů)

Jelen


Věřte Jelenovi a perte s láskou, to je slogan značky Jelen. Zda se do praní zamilujete, to necháme na Vás, jisté ale je, že výrobkům této tradiční české firmy můžete opravdu věřit. Kloubí v sobě šetrný přístup k přírodě, našemu tělu i prádlu, ale také kvalitu a cenovou dostupnost. Jelen je zkrátka skvělá volba.
Mýdlo, které je základem většiny výrobků je velmi dobře biologicky odbouratelné, ostatní složky jsou přírodního původu a pocházejí z rostlin.

Lidé, kteří za touto značkou stojí, přemýšlejí také nad dopadem obalů na životní prostředí. Dodávají své prostředky do bezobalových obchodů. Ti, kteří ho mají daleko se ale nemusí lekat. Všechny obaly jsou recyklovatelné, do některých je možné navíc zakoupit novou náplň v menším, přechodném obalu. Vrchovatě plné nádoby a jejich hranatý tvar, který se dobře stohuje, pak šetří životní prostředí i v posledním kroku procesu výroby - k dopravě na sklady a prodejny stačí méně automobilů.

... více

Novinka

Novinka

Novinka

Novinka

Novinka

Novinka

Novinka

Novinka

Novinka

Novinka

Novinka

Novinka

Novinka

Novinka


Novinka

Novinka

Novinka

Novinka

Novinka


NovinkaProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top