Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 300 Kč | Vše skladem

Inkkas

ink-logo

NÁŠ PŘÍBĚH
Značka Inkkas vznikla během výpravy do Jižní Ameriky v roce 2012. Dan Ben–Nun, zakladatel značky Inkkas, se tehdy procházel po ulicích Cusco v okolí Machu Picchu v Peru a během jeho cesty narazil na místní řemeslníky vyrábějící obuv z pestrobarevných tkanin autentických pro Jižní Ameriku. Ta myšlenka ho v tu chvíli chytila za srdce a jeho fantazie začala pracovat na plné obrátky. Dan se vrátil domů spolu s obrovským snem o založení světové společnosti, která bude produkovat atraktivní, ručně vyráběnou udržitelnou obuv inspirovanou textíliemi, které jsou typické pro jednotlivé oblasti po celém světě.
ink1
ink2 NAŠE POSLÁNÍ
Naším posláním je vytvářet obuv, která spojuje svět. Značka Inkkas je založena na principech Fairtrade, filantropie a autenticity. Inkkas boty jsou ručně vyráběné domorodými řemeslníky z Jižní Ameriky za použití autentických místních zdrojů textílií. Při výrobě každého páru je respektováno životní prostředí a také jednotliví lidé, kteří boty vyrábějí.
NÁŠ ZÁVAZEK
Díky spolupráci s nadací Trees for the Future značka Inkkas garantuje jeden vysazený strom za každý prodaný pár bot. Zatím značka Inkkas vysadila přes 100 000 stromů po celém světě a zapojila se tak do boje proti celosvětovému vylesňování deštných pralesů. Díky tomu komunity v rozvojových zemích nepřijdou o zdroj obživy, na který jsou zvyklí.
ink3
ink4 NÁŠ SEN
Naším snem je putovat světem a nacházet autentickou inspiraci. Také proto pracujeme s místními umělci a řemeslníky, aby se krásná a sociálně odpovědná móda stala skutečností!

 

DO KOLEKCE >ink5

Kategorie
Top