Limitovaná akce! Při nákupu nad 2000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 369 Kč zdarma! Při nákupu nad 3000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 599 Kč zdarma.
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(2 produktů)

Handmade Beauty


Španělská značka Handmade Beauty - jak ostatně napovídá už její název - se specializuje na přípravky pro úpravu nehtů. V její nabídce tak najdete nejen laky na nehty v mnoha líbivých odstínech, ale také například odstraňovač nehtových kůžiček nebo krycí lak pro urychlení schnutí. Všechny laky a další přípravky zakoupíte v designových lahvičkách s dřevěným víčkem. Neobsahují zdraví ani životnímu prostředí škodlivé látky, které se v běžně prodávaných lacích na nehty vyskytují, jako je toluen, formaldehyd a formaldehydová pryskyřice, syntetický kafr či toxický dibutyhlftalát.

Za vznikem značky stojí Diana, která je původem z Mexika. Díky svému aktivnímu přístupu založila mladá žena nejen značku Handmade Beauty, ale vybudovala pod ní také celou síť salonů přírodní krásy, které pracují výhradně s přírodní kosmetikou a svým zákaznicím nabízejí kvalitní péči šetrnou k jejich zdraví i životnímu prostředí.

... více

TOP PRODUKTY

Handmade Beauty Lak na nehty 5-free (10 ml) - Jamaica Flower

Objem: 10 ml. Certifikáty: PETA - netestováno na zvířatech. Země původu: vyrobeno ve Španělsku.

289 Kč

Handmade Beauty Odstraňovač kůžiček (10 ml)

Objem: 10 ml. Certifikáty: PETA - netestováno na zvířatech. Země původu: vyrobeno ve Španělsku.

359 KčProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top