Limitovaná akce! Při nákupu produktu Ben & Anna získáte 1x Ben & Anna Tuhý deodorant (60 g) - Indická mandarinka v hodnotě 199 Kč zdarma (1 na objednávku)
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(11 produktů)

Endles by Econea


Značka Endles by Econea je vlajkovou značkou společnosti Econea, která se zabývá prodejem výrobků šetrných k životnímu prostředí. Svou vlastní značku zasvětila minimalismu, udržitelnosti, jednoduchosti a líbivému designu. Jak už název napovídá, výrobky této značky jsou “nekonečné”, jedná se o znovu použitelné alternativy běžných výrobků. Endles mají dlouhou životnost a ušetří hromadu odpadu ve Vaší domácnosti.

Na Ferwer si vyberte veselé voskované ubrousky na svačinu či binchotanovou tyčinku na čištění vody. Bambusový kartáček na zuby s vyměnitelnými hlavicemi či rozložitelné konjaková houbička ušetří odpad z Vaší koupelny. A místo jednorázových vatových tyčinek si můžete vybrat hned ze dvou alternativ - zvolíte rozložitelné tyčinky nebo jednu omyvatelnou, která vydrží navždy? Ať už se rozhodnete jakkoliv, se značkou Endles by Econea si můžete být jistí, že Váš přístup k přírodě je zase o něco šetrnější.

... víceProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top