Limitovaná akce! Při nákupu nad 2000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 369 Kč zdarma! Při nákupu nad 3000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 599 Kč zdarma.
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(14 produktů)

Einhorn


(Nejen) léto láká k intimnostem. V zápalu vášně je snadné zapomenout na udržitelnost. S německou značkou Einhorn se Vám to ale rozhodně nestane. Barevné obaly, vtipné názvy i nápisy, veselé obrázky, to vše naláká na první pohled. Na ten druhý navíc zjistíte, že jsou všechny výrobky vyrobené z přírodních materiálů, balené v udržitelných obalech a šetrné k Vašemu zdraví i životnímu prostředí. Příznivá cena a výborná kvalita z nich dělají kandidáty na Vaše nejoblíbenější výrobky pro intimní chvíle.

V nabídce této značky naleznete veganské kondomy z přírodního latexu několika typů ve standardní i větší velikosti. Jejich barevné obaly i dvojsmyslné názvy lehce uvolní atmosféru a odbourají nervozitu. Dámy ocení nabídku slipových i menstruačních vložek a tamponů z biobavlny s absorpční vrstvou z kukuřičného škrobu, které nejsou parfemované, bělené a neuvolňují do nejintimnějších partií umělé vlákna.

... více

TOP PRODUKTY

Einhorn Tampony TamTampon Super (16 ks) - hypoalergenní z bio bavlny

Materiál: 100% certifikovaná bio bavlna. Certifikáty: GOTS, PETA. Země původu: Vyrobeno ve Slovinsku.

129 Kč

Einhorn Tampony TamTampon Piccolo (16 ks) - hypoalergenní z bio bavlny

Materiál: 100% certifikovaná bio bavlna. Certifikáty: GOTS, PETA. Země původu: Vyrobeno ve Slovinsku.

119 Kč

Einhorn Kondomy STANDARD - "Nářadíčko" (7 ks)

Materiál: 100% přírodní latex od Regenerative Rubber Initiative a lubrikant na silikonové bázi.

199 KčProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top