Doprava zdarma nad 1500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma

Dětská obuv

(6 produktů)
I naši nejmenší si zaslouží obuv, která je pohodlná, skvěle vypadá a vyrobená je eticky a udržitelně s ohledem na životní prostředí a všechny živé organismy. Pro první objevování světa s lehkostí a radostí obujte dětem pestrobarevné tenisky Inkkas . Boty této značky vznikají v Mexiku za dodržování principů Fairtrade, které zajišťují šetrný a spravedlivý přístup nejen k životnímu prostředí, ale také k těm, kteří boty. Barevné tradiční látky, ze kterých jsou Inkass tenisky šité jsou vyráběny tradičními způsoby ručně v Peru. Větší slečny nepochybně okouzlí elegantní a přece hravé puntíkaté nazouvací botky Perky Ladybug.

Všechny značky, které na Ferwer naleznete, vyrábí své výrobky eticky a udržitelně, s důrazem na využívání obnovitelných či přírodních zdrojů, recyklaci odpadních materiálů, etický a spravedlivý přístup k výrobcům a jejich zaměstnancům a s respektem životnímu prostředí i všem živým bytostem. Za každou stojí zajímavý a inspirativní lidé, každá má svůj vlastní příběh, jehož součástí se nákupem můžete stát i vy.

... více

TOP PRODUKTY

Inkkas Blue Bird Kids

. Kultovní vzor, který odstartoval začátky značky Inkkas. Bluebird vyráběný v Peru je nyní k dispozici i pro malé průzkumníky.

1 299 Kč

520 Kč

Inkkas Slate Kids

. Do dětských Inkkas se zamilujete i vy! Stylový a ikonický vzor peruánské textilie si oblíbí všichni malí příznivci dobrodružství.

1 299 Kč

520 Kč

Inkkas Black Spectrum Kids

. Jupí! Konečně jsou tady - pestrobarevné dětské tenisky od Inkkas. Slaďte se s vašimi nejmenšími.

1 299 Kč

520 Kč

-50%

-40%

-60%
Inkkas Slate Kids
520 Kč 1 299 Kč

-60%
Inkkas Black Spectrum Kids
520 Kč 1 299 Kč

-60%
Inkkas Blue Bird Kids
520 Kč 1 299 Kč

-70%
Inkkas Bald Eagle Kids
390 Kč 1 299 KčKategorie
Top