Limitovaná akce! Při nákupu nad 2000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 369 Kč zdarma! Při nákupu nad 3000 Kč získáte svíčku TL Candles v hodnotě 599 Kč zdarma.
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 1000 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(5 produktů)

Cottony


Ekologické plenky jsou snem každé maminky. Na trhu existuje velké množství více či méně šetrných značek dětských plen, my Vám ale na Ferwer přinášíme to nejlepší. Ekologické plenky švýcarské značky Cottony v pěti velikostech pro děti od 2 do 25 kg!

Plenky mají povrchovou úpravu z biobavlny, která je měkká a příjemná na dotek a především neobsahuje žádné dráždivé chemické látky, jako jsou bělidla, parabeny či parfémy. Vnější vrstva je velmi prodyšná, pokožka děťátka může dýchat a vy se nemusíte obávat nečekaných nehod. Protečení účinně brání také elastické okraje plenek, které těsně, ale pohodlně, obejmou tělo miminka. U velikostí pro menší děti od 2 do 5 kg a od 3 do 6 kg navíc maminkám pomáhá indikační proužek, který reaguje na vlhkost v plence a upozorní tak maminku, kdy je třeba plenu vyměnit.

... více

TOP PRODUKTY

Cottony Jednorázové dětské pleny z biobavlny 2-5 kg

Cottony plenky jsou díky bio bavlně velmi jemné na dotek a tedy nedráždivé. Navíc nebělené chlórem a jsou kompletně bez plastů, parabenů, parfemace či petrolátů.

259 Kč

233 Kč

Cottony Jednorázové dětské pleny z biobavlny 3-6 kg

Vysoká úroveň zpracování je zaručena díky jejich výrobě ve Švýcarsku.

359 Kč

323 Kč

Cottony Jednorázové dětské pleny z biobavlny 4-9 kg

Cottony plenky jsou díky bio bavlně velmi jemné na dotek a tedy nedráždivé. Navíc nebělené chlórem a jsou kompletně bez plastů, parabenů, parfemace či petrolátů.

339 Kč

305 KčProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top