Limitovaná akce! Při nákupu produktu Ben & Anna získáte 1x Ben & Anna Tuhý deodorant (60 g) - Limeta v hodnotě 199 Kč zdarma (1 na objednávku)
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 500 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(57 produktů)

Bio-D


Britská rodinná firma Bio-D je hvězdou ve výrobě ekologicky šetrných a udržitelných výrobků pro péči o domácnost i hygienu. Název značky je zkratkou anglického výrazu biodegradable, neboli biologicky rozložitelný, a takové jsou i všechny jejich produkty. Firma využívá rostlinné suroviny, obnovitelné zdroje i kvalitní a bezpečné přísady. Výrobky nejsou testované na zvířatech, nepoužívají geneticky modifikované suroviny ani živočišné produkty a jsou tedy vhodné pro vegany.

Další velkou výhodou výrobků značky Bio-D jsou obaly z recyklovaných materiálů. Lahve s pracími gely či přípravky na nádobí jsou vyrobené z recyklovaného plastu, prací prášky a další prací přípravky zakoupíte v papírových pytlích či krabicích. Výrobky lze navíc zakoupit ve velkých baleních, což také vede k nižší produkci odpadu při jejich používání.

Na Ferwer si od značky Bio-D vyberete ekologickou drogerii na mytí nádobí, úklid i praní, ale také mýdla.

... více

TOP PRODUKTY

Bio-D Prášek na praní hypoalergenní - velké balení (12,5 kg)

Složení: 15-30%: Sodium Carbonate, 5-15%: Sodium Percarbonate, < 5%: Sodium Metasilicate Pentahydrate, ...

1 921 Kč

Bio-D Prášek na praní hypoalergenní (2 kg)

Složení: 15-30%: Sodium Carbonate, 5-15%: Sodium Percarbonate, < 5%: Sodium Metasilicate Pentahydrate, ...

337 Kč

Bio-D Prášek na praní hypoalergenní (1 kg)

Složení: 15-30%: Sodium Carbonate, 5-15%: Sodium Percarbonate, < 5%: Sodium Metasilicate Pentahydrate, ...

175 KčProdávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top