Právě teď slevy až -70%!
Objednávky do 14:00 odesíláme ihned | Doprava zdarma nad 300 Kč | Výměny a vrácení do 30 dnů zdarma
(31 produktů)

Casa Organica (Tierra Verde)


Casa Organica je jednou z několik značek česko-slovenské společnosti Tierra Verde, která se zabývá výrobu přírodní kosmetiky, ekodrogerie, výrobků pro zero waste domácnost, ekologických výrobků pro chovatele domácích mazlíčků a výrobou hygienických intimních potřeb.

Pod značkou Casa Organica můžete na Ferwer najít potřeby pro zero waste domácnost. Při snižování množství odpadu Vám pomohou látkové sáčky na nákup pečiva či ovoce a zeleniny, síťové tašky, které unesou téměř cokoliv, ale také pratelné filtry na kávu nebo kartáče a utěrky na nádobí. S touto značkou můžete vyzkoušet třeba výrobu ořechového mléka ve speciálním sáčku nebo kompostovatelné sáčky na bioodpad. Všechny výrobky jsou z udržitelných materiálů - 100% obnovitelné BIObavlny, kokosových vláken a dřeva.

Značka Tierra Verde jako jediná v České republice dosáhla na velmi přísnou certifikaci ECO GARANTIE, která je zárukou kvality, udržitelnosti a ekologičnosti výrobků. Značka dbá na minimalizaci odpadů a recyklaci, její výrobky proto často koupíte v papírových či recyklovaných obalech.

Prodávané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Casa Organica (Tierra Verde)        Catz&Dogz (Tierra Verde)        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Gaia Cup (Tierra Verde)        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Mama Natura (Tierra Verde)        Midori        More Joy        Mulieres        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Radico        rCUP/Circular Cup        Re-Sack        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Vegetology        Watersavers        Wave        Yellow&Blue (Tierra Verde)        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategorie
Top